Teledyski

 

Halucynacje

Zapraszamy na Festiwal Grzegorza Ciechowskiego 23.08.2018 hala CKiS Tczew, godzina 19.00.
Nasza aranżacja choć zupełnie różna od oryginału dała nam wejście do finału.

 

Wciąż ta nadzieja

Cześć. Nasz najnowszy klip będący ilustracją do akcji Fajerwerki nie widzę tego... inspiracją do powstania clipu jest moja własna historia podczas której sam doświadczyłem jak niebezpieczne i nieodpowiedzialne jest puszczanie fajerwerków i petard w obecności dziecka.... w naszym przypadku wszystko skończyło się dobrze w innych nie... oglądajcie udostępniajcie komentujcie... dziękuję Grzegorzowi, Andżelice Piechowiak i Magdzie Wójcik a także Mani za wspaniałe aktorski kreacje.

 

PRASONISI

Cześć! Nagranie wykonane na żywo czyli w naszej gwarze branżowej "na setkę" i takie brzmienie uzyskujemy na koncertach. Nagranie zostało zrealizowane podczas naszej próby w Warszawie a opowiada o pewnym miejscu w Grecji na wyspie Rodos gdzie można na przykład nauczyć się pływać na desce z żaglem. Ja to uczyniłem i windsurfing jest teraz moim sportem nr 1... Polecam i Prasonisi i windsurfing.

 

ZAPOMINAM POWOLI

Cześć! Oto nasz nowy clip piosenka ZAPOMINAM POWOLI. Słowa i muzyka Maciek Hydr. Na wokalu Maciek i dodatkowo Ola Czerwińska, którzy razem zagrali też w clipie. Na gitarze Roman Grus. Nagranie teledysku zrealizowano między innymi na moście kolejowym w Wyszkowie. Miłego słuchania i oglądania!

 

Przyszłaś zimą

jako artysta zastrzegam sobie prawo do nieudzielenia odpowiedzi na pytanie - "co Pan miał na myśli pisząc tą piosenkę"
...ale wyobraźmy sobie miłość
wakacyjną - lekką, łatwą i chwilową
może miłość zimowa nie jest lekka nie łatwa i ale to właśnie ta
pogłówkujcie słuchając